Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kell válalkozói hozzá és...

Kell válalkozói hozzá és adnak nekem rá pénzt, hogy kocsmai gépeket csináltassak és azokat kocsmákba rakni vagy kaszinókba?

Figyelt kérdés
Egy másik dolog ezzel kapcsolatban,hogy ha enyém lesz a gép mert én csináltattam vagy vettem,akkor ha a hónap végéig 500 euró gyűlt benne össze ,akkor ebből mennyi lesz az enyém. Úgy értem,hogy az adón és a kocsma tulajdonosán kívül fog e kelleni mást is fizetni ebből a bevételből?
2014. dec. 18. 19:53
 1/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Mi az, hogy kocsmai gép? Kocsmába rakni vagy kaszinókba. Miről beszélsz egyáltalán?


Igen, kell vállalkozásodnak lennie, ha te gépeket akarsz üzemeltetni bárhol.


500 euró gyűlt össze benne. Magyarországon még forint van. Kocsmákban meg pláne.

2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És milyen teszteken fog kelleni át esnie egy ilyen gépnek ha kész van.
2014. dec. 18. 19:59
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon bénán írtam le a dolgokat bocsika ezért.

Kocsmai gép alatt egy videónyerőgépre gondoltam tudod amit nyomogatnak és pénzt dobnak bele aztán vagy nyernek vagy nem.


Tudod mire gondolok.?

2014. dec. 18. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Te az elmult par evben egy ko alatt eltel? Az megvan, hogy 2013-ban betiltottak a 'nyeroautomatakat'?
2014. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor az,hogy lehet,hogy bemegyek 10 ből 10 kocsmába és mindben ott a nyerőgép.Szlovákiában is be van tiltva.?
2014. dec. 18. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Erdekes, eddig elfelejtetted megemliteni, hogy Szlovakiarol van szo...


Talan kerdezd az ottani szakertoket. Ja igen, es erre te 'penzt kapni' soha, sehol, senkitol nem fogsz kapni. Ha tenyleg eluntad az eletedet, hajra, ugyanis a nyerogepeket kb. mindenhol a helyi maffia uzemelteti, szerinted mit fognak reagalni, ha egy 16 eves hulyegyerek nekiall belepofatlankodni az uzletukbe?

2014. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan Róka (Üvegtigris) feelingje van a kérdésnek...


Kis kronológia szempontjából elég lehet, ha beírod a Google-ba, hogy nyerőgép koncessziós jog:


[link]


[link]


(Most Andy Vajnáról nem beszélünk.. )


De Szlovákiában kompetensebb lennél a terveddel lehet:

[link]

2014. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!