Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fiatalok! Ti milyen üzletet...

Fiatalok! Ti milyen üzletet nyitnátok, illetve mi az amire "buktok", mit vásárolnátok szívesen?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, szeretnék üzletet nyitni, van is már ötletem, de a helyiség mérete miatt többféle dolgot is árulhatnék. Szeretnék olyan termékeket forgalmazni, amit szívesen vásárolnak az emberek!
2010. jan. 28. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Angol extra használtruha.
2010. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Sokat számít, hogy az ország melyik részén és milyen épületek közelében nyitsz üzletet. Ha pl. egyetem vagy fősuli közelében akkor, bármily szomorú is az alkohol és a dohányárú megnövelné rendesen a forgalmad. Ha irodák vannak akkor papírárukat, péksütiket javasolnék. Mindenesetre sok sikert hozzá!
2010. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sok minden befolyásolja.Én imádok turkálóba járni,pedig 100e felett keresek.:-)
2010. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, igazán sokat segítettetek!
2010. jan. 29. 12:31
 5/6 General ***** válasza:

Járd körbe a környéket, és nézd meg milyen közintézmények, nagy forgalmat vonzó helyek vannak a környékeden. Ezután mérd fel ennek a közönségnek az összetételét. Ezek fontosak.

Ha az impulzusvásárlásra építesz (meglátják és vásárolni akarnak), akkor ezeket mindenképpen tartsd szem elött. Ha nem, akkor is fontos, hogy mik vannak körülötted, de nem ez lesz a betévedt forgalom nagyja.

2010. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 General ***** válasza:

Előző vagyok: pl egy suli fősuli környékén ideális egy beülős hely, ahol el lehetnek a diákok suli után, lyukas órákban. És ez csak egy a sok közül.

Marketingszakos vagyok, szóval ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2010. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!