Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri belevágni...

Szerintetek megéri belevágni egy házi rétesezöbe?

Figyelt kérdés
2014. okt. 29. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá kereslet, akkor egyértelmű :)
2014. okt. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kb. 10 000 lakosú kisvàrosban lakom ès itt mèg nincs ilyen! Szerintem itt mindenki imàdja a rètest! :)

Persze nem csak rètes lenne, hanem hamburger, hot-dog, kürtöskalàcs, kàvék ès üdítök is!

2014. okt. 30. 09:58
 3/9 anonim válasza:
Szerintem, ha finom, és jó árban kínálod, biztosan lesz rá kereset! Én például biztosan törzsvendég lennék! :)
2014. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jó! Örülök, hogy ezt mondod! Szerintem is menne ès imàdok is rètest sütni!
2014. okt. 30. 21:20
 5/9 Johnydio válasza:
Gödöllő környékén csinált egy srác egy egész Rétesház hálózatot. Néhány éven keresztül egész jól ment. Nem tudom mi lett vele, csak most tűnt fel, hogy talán már nincs is. :( Csak rétesekkel foglalkozott, megrendelésre is, meg természetesen helyben fogyasztás is volt. ...ha van lehetőséged ilyen üzletbe vágni, én javasolnám, csak nem keverném a hambi-hot-dog combóval (!) hamburgeres sok van, réteses egy sem!!! Szentpáterváron egy osztályon felüli rétesezőt nyitott egy magyar...hát neki nagyon be jött! Ügyes legyél!
2014. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt ès a tanàcsot! vègülis nem szüksèges hambi ....stb. mert sós rètes is lenne! Kàposztàs, chillis babos, sajtos sonkàs, baconos túrós! esetleg ha van ötletetek mèg ilyen rèteshez, lègyszi ìrjàtok le!
2014. okt. 31. 21:12
 7/9 Romero12 válasza:

Szia!

Szerintem nem sok olyan ember él az országban aki annyi rétesezőbe járt volna, mint én, hiszen egy időben az volt a hobbim, hogy az ország rétesezőit látogattam(kóstoltam) végig. A lényeg az, hogy egy rétesező minőségét az almás és a meggyes rétesen lehet lemérni, ez pont olyan mint a fagyizóknál a vanília és a puncs. Ha ez a két íz finom, akkor finom a többi is.

Annak igazán örülök, hogy szeretsz rétest sütni, mert egyre kevesebb ilyen ember van az országban. Csatlakoznék egy korábbi hozzászóló véleményéhez, hogy nem kellene a rétest más ételekkel keverni(hambi, hot-dog), mert a rétes ha jól van elkészítve, önmagában is meghozza a kívánt forgalmat.

Tapasztalataimat szívesen megosztom veled, de nem itt egy nyílt fórumon. Ha érdekel, írj ide: romero12@usa.com

István

2014. nov. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A lényeg, hogy te imádnád csinálni! Ha valamit élvezettel csinálunk, az legtöbb esetben bejön!:) Na, és tervezed még a megnyitását?
2015. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szeretnèm megcsinàlni, de rengeteg pènz kell hozzà! Mèg gyüjtögetek kicsit mert kölcsönt nem akarok felvenni! Köszi, hogy èrdeklödsz! Aranyos vagy! :)
2015. febr. 23. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!