Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Segítség? Részvények, többi lent.

Segítség? Részvények, többi lent.

Figyelt kérdés
[link] Regisztráltam (ez csak demo), de semmit sem értek belőle. Szeretnék részvényekkel kereskedni, de nem megy annyira. Ha megértem, biztos fog menni, de nem tudom, hogy hogy kell használni.

2014. okt. 18. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hónapokig, ha nem évekig kell tanulni a részvénykereskedést. Nem lehet megtanulni pár nap alatt.

Ha befektetni szeretnél pénzt, állampapírokat válassz, vagy bízz meg brókercégeket, hogy kezeljék a pénzed.

Akár 2 nap alatt milliókat veszthetsz a tőzsdén, ha nem szakértelemmel csinálod!!

2014. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Brókert nem szeretnék megbízni, elcsalják a pénzem... Meg családon belül is már volt, aki megjárta brókerrel.

Köszi a segítséget!

2014. okt. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!