Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet virágboltot nyitni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Szakhatósági engedélyek beszerzése a Növény és Talajvédelmi igazgatóságtól ha növényvédőszereket és egyéb hatóanyagokat is szeretnel arulni mivel azok üzletköteles árucikkek.


2.Működési engedélyt kérelmezel a jegyzőtől (irsz neki) es a szakhatóságiengedélyel együtt feladod a kérelmed utána az engedélyről kapsz egy igazolást amit az üzletben kell tartani.


Remelem segitettem.

2014. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Még egy kérdésem van: szükséges-e OKJ-s virágkötői végzettség, vagy elég a keresledői?

2014. okt. 11. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát első nem segítettél, mert hülyeségeket írtál!

A virágbolt csak bejelentésköteles, nem kell hozzá működési engedély. S igazából az se érdekel senkit, hogy van-e virágkötőid!

Biztosan tudom ,mivel nemrég zártuk be a virágboltunkat. (Virágboltból nehéz megélni, max. egy faluban lehet, ahol Te vagy egyedül, s sok a temetés, vagy ha van állandó megrendelésed pl. cégektől. a napi betérő virágvásárló nem tart el).

2014. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, s nem kell hozzá kereskedői végzettség sem.
2014. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Ha szerinted hulyeseget irtam akkor gondolkozz el azon vajon miert kerultel csodbe de nem azert mert nem tudsz mondatokat ertelmezni mert ha tudnal akkor leesne hogy ott van benne a "ha" szócska (na de most figyelj!) hanem mert azt hiszed egy faluban viragboltot nyitni egy jo otlet... jah es kereskedelmi vegzettseg vagy szaktudas nelkul nem ajallom a viragbolt nyitasat kedves kerdezo mert csod lesz belole. !LOL peace out!
2014. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy azért zártuk be, mert nekem sokkal jobban megéri másodállásban kötni (a cég amúgy is él), s nekem nettó 240 ezerért dolgozni, fix. munkahelyen. Ami a virágból jön a mind plusz.
2014. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!