Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis büfé bérlés és nyitása?

Kis büfé bérlés és nyitása?

Figyelt kérdés
Ismerősömmel akarunk bérelni egy kis fabódét és az lenne a kérdésem hogy milyen papírok és engedélyek kellenek? Beszerzett áruról stb... Mindenről kéne egy kis infó előre is köszi (szidni, piszkálni, hülyének nézni nem kell csak biztosra akarunk menni.)

2014. szept. 23. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Ha okossak vagytoknem nyit-tok semmit. Haszon nem lessz de a z állandó elenőrzések és büntetésekkel megtöltitek orbánc zsebét !! Tavaly én is havonta 150-200.000,- büntiket fizettem, olyan nem volt hogy ne kössenek bele valamibe. Például 1 repedt csempe miatt a pohármosónál 150.000,- volt pedig fél órán belül kicseréltem !! A végén beleuntam és bezártam..így most munkanélküliként én is tartom a markom mint a cigányok...nem adok de kapok pénzt.
2014. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!