Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyszerűbb grafológiai elemzés...

Egyszerűbb grafológiai elemzést végzettség nélkül is vállalhatok?

Figyelt kérdés

Bár nem vagyok grafológus, de rengeteget olvastam, tanultam a témában autodidakta módon és pusztán hobbiból már elég sok ismerősnek elemezgettem az írását, meglepően jó eredménnyel.Eddig csak pozitív visszajelzést kaptam, pedig olyan embereknek is elemeztem írását, akiket még alig ismertem (pl új kollégák).Személyiségre vonatkozóan elemzek és fura mód némi rálátást ad az emberek írása a múltra, jövőre vonatkozóan is, amit szintén jól kiolvasok a "sorok mögül".Ennél komolyabban nem bonyolódtam bele a témába, de ha már ilyen jól megy, szívesen profitálnék kicsit ebből a hobbiból, ha lehetséges, természetesen "jelképes összegért".

Anyagi okokból kifolyólag eddig sajnos nem engedhettem meg magamnak, hogy ezt a szakmát is elsajátítsam és nem is biztos, hogy megérné.Ezért gondoltam ilyen hobbi szintű "vállalkozásra".


2014. aug. 23. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azért így csak "kuruzslás".
2014. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És aki nem hegedűművész vagy nem végzett grafikus, de az utcán zenél vagy rajzol pénzért?...

Én magam részéről nem érzem úgy, hogy kárt okoznék, hiszen pl igazságügyi íráselemzést nem vállalok.Ha valaki mondjuk, a személyiség elemzést szeretne, kíváncsiságból, vagy pl párkapcsolati oldalról szeretne írást vizsgáltatni, akkor így neki is jó lehet, hiszen vannak, akik egy valódi grafológiai vizsgálatot nem engedhetnek meg maguknak, hiszen igencsak borsos ára van.Bár így kevésbé részletes választ kap, igaz, "fillérekért".Mentségemre szóljon, mindig nyomatékosan kijelentem, hogy ne vegyék 100 % biztosan az elemzésem.De mint mondtam, eddig kifogás egy sem volt.Csak eddig nem kértem érte semmit.Csak mostanában fontolgattam....

2014. aug. 23. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!