Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen válalkozást inditsak...

Djclubi18 kérdése:

Milyen válalkozást inditsak szerintetek? Én zöldségboltban vagy élelmiszer boltban gondolkodtam. Szerintetek jó ötlet? Csak egybaj van nem tudom mennyi tőke kéne ezekhez!

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 10:11
 1/7 anonim válasza:
80%
Egy helyesírási vállalkozás jó lenne.
2014. aug. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen vallalkozast ne indits, mert meg az alapveto ismereteid is hianyoznak hozza. Ha gyk-n kell ezeket megkerdezned, egyszeruen alkalmatlan vagy vallalkozast inditani.


Millio jogszabalynak kell megfelelned ha elelmiszert akarsz forgalmazni. Tovabba: egy elelmiszerbolt kezdo arukeszlete millios osszeg, a helyiseg berlete is tobb szazezer lehet. Par tizezer forinttal ne akarj nekiindulni...

2014. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha bukó az ember akkor minek ir -.-"



amúgy meg nem pár tíz ezerről van szó hanem 6 milláról :) de azért köszi hogy írtál

2014. aug. 19. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyileg hol gondoltad? Pesten, vidéken? Én hasonlóban gondolkodom, csak nekem a tőke hiányzik. Pedig ismeretek meg kapcsolatok azok megvannak. Csak az a fránya pénz... :-(
2014. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Én hasonlóban gondolkodom, csak nekem a tőke hiányzik. Pedig ismeretek meg kapcsolatok azok megvannak. Csak az a fránya pénz... :-("


Ha valóban jó terved lenne, ha rajtad kívül mások is úgy gondolnák, hogy alkalmas vagy egy sikeres vállalkozás beindítására és irányítására, a pénz már megtalált volna téged... Ezt most két dolog miatt mondom. Egyrészt azért, hogy a kérdezőnek eszébe ne jusson veled együtt dolgozni, bízva a szubjektív, és szükségszerűen torz önértékelésedben, másrészt pedig azért, hogy te se gondolkozz abban, hogy túlságosan mély adósságba verd magad, és belebukj egy vállalkozásba kölcsönpénzből!


Kérdező, te itt nem fogsz jó választ kapni. A természetes válasz az lenne, hogy kezd olyan vállalkozásba, amihez értesz, de ez sem feltétlen szükséges. Rengeteg példát láttam arra, hogy emberek zéró tapasztalattal például éttermet indítsanak, vagy akár repülős iskolát, és sikerre vigyék azt! Minden lehetséges, mindenféle vállalkozásból meg lehet élni, csak te tudhatod, mire vagy képes. Sok sikert!

2014. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Piroslámpás házat, az nem fog becsődölni 1 hét alatt mint az élelmiszer/zöldségbolt.
2014. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dunaújvárosban akarom indítani. köszönöm az utolsó előtti komentet és rá fogok halgatni!!!
2014. szept. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!