Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy ötletem, ami...

Ha van egy ötletem, ami gyerekjátékhoz kapcsolódik, milyen úton induljak el, hogy meg tudjam valósítani?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy le kell-e védetni, meg hova forduljak ezzel kapcsolatban, stb..
2010. jan. 10. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. csinálj egy alapos piacelemzést, hogy lenne-e rá vevő.

2. elemezd a konkurenciát ha van: miben más a te terméked?

3. csinálj költségtervet

4. milyen csatornákon tudnád értékesíteni? Pl. milyen feltételekkel és kikkel kötnél megállapodásokat.

5. mennyi tőkére van szükséged a legyártatáshoz?

6. csinálj egy "rossz eset" forgatókönyvet: tudnád-e kezelni a kialakult üzleti helyzetet ha nem az elvárt tervek szerint sikerülne az ötlet megvalósítása.

7. Készíts időtervet, mit mennyi idő alatt kívánod megvalósítani az egyes részfeladatokat.

2010. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az előző vagyok.

Ha le akarod védeni, a szabadalmi hivatalhoz fordulj. De ne kínlódj vele, mert hosszú folyamat, és simán kijátsza a konkurencia. Vagy mire megnyered a pert elad több ezer db-ot már. felesleges ezzel bajlódni, inkább egy alapos üzleti tervet készíts, azzal többre mész.

2010. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló!Ilyen válaszra gondoltam!Köszönöm szépen.Szeretném, ha ez nemcsak álom maradna.
2010. jan. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!