Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingyenes vállalatirányitási...

Ingyenes vállalatirányitási szoftvert keresek kisvállalkozáshoz, létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Egy háromoldalú kommunikációt akarok megvalósítani az árubeszállítás, a könyvelés és a kiszállítás között egy serverről, legfeljebb 10 klienssel, mindenki láthat mindent. Projekteken alapuló, bejön, átvesz, bekönyvel, készletez, árat számol,lokációt rendel hozzá, újra összekészít, kiszámláz, kivisz, ezek a fő lépések. Egyszerű programot keresek, időkorlátokkal, riasztási lehetőségekkel, hozzáférési jogok nem fontosak de azért 2 szintre volna szükség. Akár 100 egymás mellett futó ilyen "sorozatot" is tudjon kezelni, nyomonkövetni. Létezhet ilyen program, természetesen angolul? A cég amelyik használná angliai.

2014. júl. 22. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
2014. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok otthon a témában (csak kidobta ezt a találatot a kereső és kíváncsi voltam mi ez, meg hát nekünk is van cégünk). Az jutott róla eszembe, mit szólnál, ha bekopogna valaki és azt szeretné, ha ingyen dolgoznál, vagy gyártanál neki? Nem tetszene ha jól gondolom. Nem trollkodok, csak ahol én élek, ott minden munkának értéke van és akkor is eléd rakják a munkádért a pénzt, ha amúgy nem kérnéd.
2015. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!