Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyiért tudok bérbe adni...

Mennyiért tudok bérbe adni egy hónapra egy 94-es Suzuki Swiftet?

Figyelt kérdés

Szeretném bérbe adni az autómat, de olyan áron, hogy legyen rá bőven kereslet, de hasznom is maradjon rajta.

Titeket mennyiért érdekelne?



2014. júl. 7. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Ahogy nézegettem a netet, régi swiftet cégektől 3000 ft/nap ár körül (ÁFÁVAL!!!) lehet bérelni, az nettó olyan 2300 ft/nap.


Ilyen régebbi olcsó autóknál általában km korlátozást sem szoktak megadni, tehát azért sem igen tudsz extrát kérni.


Ha reálisan nézzük hosszú távra ha nem adsz számlát akkor 50e körül tudnál elkérni. De ennyit szvsz senki nem fog fizetni egy 20 éves swift havi bérléséért, mert kb. a kocsi árának 1/3-a.

2014. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én olyan havi 35-40 000,- Ft-ra gondoltam, ennyiért lenne rá vajon kereslet?
2014. júl. 7. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez regi swiftert senki nem fog neked ennyit kifizetni havonta. Picit vissza kene lebegni a realitas talajara.
2014. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi lenne reális szerintetek?
2014. júl. 7. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Kb. semennyi. Aki autót bérel az általában elvár egy modern, megbízható autót.


Csak trógeroknak tudnád kiadni a 20 éves swiftet, azok meg szerintem 15-20e forintot fizetnének érte - már ha fizetnének a végén egyáltalán.

2014. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan egyszerűen nem értem az ilyen ember elgondolását. Ki a franc akar havi 35-40ezerért (vagy úgy egyáltalában bármennyiért) egy szakadt 20 éves swiftet bérelni, hónapra, vagy akár hónapokra?
2014. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés, hogy milyen állapotban kapod vissza, avagy vissza e kapod?! hiába a szerződés!
2014. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem korrektnek tűnik. Szólj, ha aktuális lesz. Fizetsz 35-öt, meg teletankolsz, és megszabadítalak a csotrogánytól egy hónapra.
2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is elgondolkodtam, hasonló, értsd régi autó bérbeadásán. Többször is szükségem lett volna kocsira, és a legfőbb szempont az olcsó ár lett volna, de sokszor volt úgy, hogy nem találtam, vagy ha volt is autó, a legolcsóbbat általában elvitték már. Szóval szerintem bőven vannak akiknek nincs autójuk és megelégednek egy régebbi darabbal is. Manapság pedig még inkább elterjedtebb, hogy az emberek bérlik a dolgokat.

Ami pedig a parás eseteket illeti, én mindig nagyon vigyázok a bérautókra, úgy gondolom, a többség ezzel szintén így van. Szóval hosszútávon ez hozhat némi profitot úgy is, ha időnként valaki koszosan, késve, összetörve hozza vissza az autót, szerintem ez a ritkább eset, nekem eddig mindig minden rendben volt.

Mondjuk egy 150ezer ft-os régi kocsit, ha meghirdetetsz napi kétezerért, és hetente csak egy napon viszik el, akkor is visszajönne évi 100k. De amikor napi nyolcezerért sem találok autót, akkor a kétezres kocsi nyilván nem csak heti egy nap keresné a pénzt, reálisabb, hogy inkább heti 10k-t hozna. Így pár hónap alatt visszajönne az ára, lehetne venni még egyet, vagy lecserélni egy jobbra. Én látok benne fantáziát. Még úgy is, hogy előre kalkulálom azt is, hogy időnként lennének bosszantó kliensek. Nyilván az lenne az egyszerűbb ha valaki hosszabb távra kibérelné, ilyet is ismerek, akinek nincs egyben sok pénze, mert naponta fizetik ki a munkahelyén, viszont kell neki autó, és napi háromezer forintért bérel, ahelyett hogy venne sajátot.

2022. febr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!