Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bizományi üzlet nyitása?

Bizományi üzlet nyitása?

Figyelt kérdés

Az ország nyugati részén, megérné egy ilyen vállalkozásba fogni?

Saját üzlethelyiséggel? Párommal mint üzletvezető, ez milyen költségekkel járna?

Vajon lenne rá kereslet?

Az embereknek nincs pénzük, ha valami felesleges otthon egyszerűen elhoznák és miután eladtuk pénzt látnak belelő másik részről pedig, nem tehetik meg, hogy egyből újat vegyenek ha elromlik valami. Én így gondolom és ezért feltételezem, hogy lenne rá kereslet...

Mi a véleményetek, előre is köszönöm!



2014. jún. 26. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A bizományi az zálogház. Ha tisztán csak bizományba beadott terméket akarsz értékesíteni nem fogsz megélni. Mert ha én csak akkor látok pénzt valamimből ha eladom nem fogok neked közvetítői díjat fizetni ami nem kevés hiszen egy boltot kell fenntartanod hanem meghirdetem a neten s eladom amiből minden forint nálam marad.
2014. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van ezer apróhirdetési oldal, felrakom legrosszabb esetben egy hónap alatt elviszik, és nem fizetek jutalékot.
2014. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!