Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Horgásztó építési költség?

Horgásztó építési költség?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy mennyibe kerülne egy nagy, pár hektáros emberek befogadására képes horgásztó. Illetve milyen engedélyek feltételekhez van kötve. Nem akarom nagyon részletezni csak kíváncsi vagyokhogy egy ilyen tó mennyibe van

2014. jún. 10. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, mennyibe kerül, de most 100%, hogy olcsóbb venni. Tudod mennyi földet kellene ahhoz kiszedni, meg mennyi víz amivel fel lehet tölteni, meg sok millió Ft csak maga a halállomány, de akkor még nincs egy fa épületed se... Van egy csomó eladó, ennél biztosan jobbakat fogsz találni.
2014. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, de ha tudna valaki egy konkrét árat mondani azt megköszönném.
2014. jún. 10. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..


[link]


[link]


Jó olvasgatást! Az ára? Pár millió... A tavak tervezésének alap rendelete a 18/1996. (VI.13) KHVM rendelet. Kell hozzá engedély, ugye ki kell kotortatni, kell növényzet, halak telepítése, halőr ház, stégek...stb

2014. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétat nem lehet tudni, ez attól függ hány hektáros és hol helyezkedik el... Tanyán nyilván olcsóbb, mint egy nagyváros körül. Valahol olvastam hogy kb. 10-15 millióba kerül egy új tó, de ez nem biztos.
2014. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!