Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozó vagyok, szüneteltetni szeretném a vállalkozásom. Azt mondták ezt online kell intázni, a nyilvantarto.hu-ról kell letölteni egy változásbejelentő nyomtatványt. Letöltöttem valami fájlt ahova ez volt írva, de nem tudom megnyitni, ezáltal ki sem tudom tölteni és el sem tudom küldeni ügyfélkapun. Mit tegyek?
2014. ápr. 23. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs könyvelőd? Kérd az ő segítségét ő tudni fog segíteni. A fájlhoz kell egy keretprogram az ányk ezt a nav honlapjáról tudod leszedni, abba kell betölteni a noymit és ott kitölteni
2014. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2014. ápr. 23. 18:53
 3/3 A kérdező kommentje:
letöltöttem a keretprogramot és telepítettem és most is azt írja ki hogy előbb telepíteni kell a keretprogramot. mi lehet a gond?
2014. ápr. 23. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!