Torma termesztés ára?

Figyelt kérdés
Lenne egy kisebb nagyobb kertem es arra gondoltam h raknék Belle egy Kis tormát es hogy ez mennyibe munkába meg mennyi pénzembe fájna nekem pl mennyibe kerül a torma :) ?

#Bdnnejej
2014. ápr. 9. 20:17
 1/1 anonim válasza:

kb annyiba kerül, hogy elmész egy olyan emberhez, akinek van, kérsz tőle 1-2 gyökeret, elásod a kertben és kész.

3-4 év múlva bánni fogod hogy egyáltalán gondoltál a tormára, olyan gyorsan szaporodik. Egyszer átmentünk egy kisebb csomón, (nem is nagyon volt több a kertben) rotával. Miszlikbe aprította a gyökereket, amik gyönyörűen szétszóródtak. MIND kihajtott :)


Szóval ingyen és igénytelen. :)


A titok az, hogy mindig annyit hagyj a kertben, ami éppen tovább szaporodik, többet ne, mert akkor elszabadul.

2014. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!