Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon nem kapható...

Magyarországon nem kapható számítástechnikai eszközöket árulhatok?

Figyelt kérdés

Gondolok ott ilyen típusú telefonokra laptopokra

Tabletekre okosórákra stb stb ami ritkaságnak számít vagy nem forgalmazott M.o-n (pl lenovo telefonok, de ez csak egy pelda)



2014. márc. 21. 15:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindezt webshopban árulnám
2014. márc. 21. 15:07
 2/6 anonim ***** válasza:

azt arulsz, amit akarsz, csak legyen rola szamla oda-vissza.


arra azert vigyazz, hogy a garanciat neked, az eladonak kell allni, azaz ha valamivel gond van, neked kell adott esetben kulfoldon intezni a hibas termekek javitasat/cserejet. unios torvenyek szerint 1 evet mindenkeppen vallalnod kell, ha tartos fogyasztasi cikkrol van szo.

2014. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze.. miért ne árulhatnál? Csak be kell tartanod a forgalmazásra, webshop üzemeltetése vonatkozó előírásokat.
2014. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. márc. 21. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, bár ezeknek a köre léggé szűkös. Plusz érdemes azért utánanézni, hogy a disztribútori hálózat nem e jelöl meg regionális Mastert. Mert akkor kötelezően tőle kell beszerezned, hiába hogy olcsóbb pl az USA-ban.


Vagy pl. anno az iphone-al volt így, hogy kizárólagosságot kapott a T-com rá. Lett volna nekem is forrás beszerzésre, érdeklődő meg még több, csak épp nem lehetett kezdetekben eladni itthon legálisan.

2014. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam en is... Pl beutottem

a google trendsbe, hogy lenovo telefon, meg hogy

lenovo mobil, az alapjan amit kidobott merem

allitani h azt pl vinnek.. De hat utana kell jarni

2014. márc. 22. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!