Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék nyitni egy hot-dog...

Szeretnék nyitni egy hot-dog büfékocsit, de nincs vendéglátó eladó végzettségem, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, elég ha felveszek valakit akinek van. Ezért nem tudtam kiváltani az egyéni vállalkozóit, mert nincs ilyen végzettségem. Úgy tudom, ha felveszek valakit akinek van akkor működik a dolog. Nem nagyon értem, hogy ha nem tudom emiatt kiváltani akkor hogy veszek fel valakit?? Vagy akkor KFT t vagy BT t kéne alapítanom? Ahhoz nem nagyon lenne kedvem! :S Valaki ötlet tapasztalat?

2014. márc. 19. 21:52
 1/3 Mózes Adrián válasza:

Szia!



Az egyéni vállalkozóit te simán kiválthatod.

Viszont mikor a büfékocsidra csinálod az engedélyt bejelented az illetékes önkormányzatnak,állategészségügy stb akkor kérik! Vállalkozás nélkül meg el sem tudod kezdeni az engedélyeket.

2014. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bemesz azzal a szemellyel akinek van ilyen vegzettsege, o viszi a bizonyitvanyat es az iratait es akkor tudod kivaltani a vallalkozoid, viszont azt a szemelyt koteles vagy bejelenteni tehat nem csinalhatod meg h utana mgse veszed fel!!
2014. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 23. 13:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!