Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri manapság mosodát nyitni?

TheJackal kérdése:

Megéri manapság mosodát nyitni?

Figyelt kérdés
Nem én nem akarok mosodát nyitni,csak egy városban lakom ahol van 2 Hotel és vagy 3 Motel 4 évszakos az összes,és általában szoktak is lenni ha más nem akkor úgymond "diákszálló" és megérné egy mosodát nyitni? nem egy iparira gondolok,hanem egy normális színvonalúra,és mennyi költséggel járna ez? és mennyi bevételt hozna?

2014. febr. 6. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Amerikában élnénk és 1998-at írnánk, akkor megérné.
2014. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tudok olyan vállalkozást, amelyik tisztításból él, és szerintem nem is megy rosszul. Ők mindenfélét tisztítanak, szőnyegeket, öltönyöket, és hasonlókat. Ennek lehet értelme. Napi szennyest nem fogják veled tisztíttatni.
2014. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!