Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék turkálót nyitni...

Szeretnék turkálót nyitni Szlovákiában. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főleg azok válaszoljanak, akiknek van tapasztalata, de minden kommentet szivesen veszek!

Mik szükségesek és mennyibe kerülnek egy ilyen üzlet nyitásánál? Kb. mennyi tőke kell hozzá?

Mennyit kell vele foglalkozni?

Mennyi bevételt és profitot hoz kb. egy jó helyen lévő turkáló?

Köszi!


2009. dec. 4. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Hello! barátnőm Komárno-ban (Szlovák oldal tehát) két forgalmas helyen holland turit üzemeltet. a pénzügyekről nem mond sokat, de pár gyakorlati dolgot szokott mesélni.Gazdaságos, ha nyugdíjasokat alkalmazol pl. ő azt csinálja. Szerintem lehet, hogy inkább másik városban érdemes próbálkozni, mert ő már ott "telítette a piacot" 2 boltja tök jól megy, de miután megnyitotta a harmadikat, azt már be kellett zárnia. Korán reggel pl. vasalni kell, miután megjöttek a bálák. Ő is beáll természetesen és vasal. (erre pl. én magamtól sose gondoltam volna) a vásárlói köre jó, általában ugyan azok jönnek, heti pár alkalommal, akik tudják, mikor jön az új cucc. Mégpedig a köztisztviselők, akik minisztárériumokban dolgoznak,mert ott fel kell öltözni ugye.. pl. sokat dolgozik, megy neki. ha még eszembe jut valami, írok. Melyik városban akarsz nyitni?
2009. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!