Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Asztalos vállalkozó a párom!...

Asztalos vállalkozó a párom! Hol hirdessük meg hogy felfigyeljenek rá?

Figyelt kérdés
Vidéken lakunk,de Pestre nagyon sokat dolgozott már!Tehát nem akadály semmilyen távolság sem.
2009. nov. 23. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
szeretne dolgozni valakinek valami cégnek, vagy ügyfeleket akartok szerezni?
2009. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Cégnek is dolgozna,már volt rá példa.De természetesen magán ügyfelek is érdeklik!8 éve asztalos,most született egy kisfiunk, és jó lenne egy kicsit nagyobb kaliberű munkát találni.Én csak a GYED-mel tudok segíteni,ezért gondoltam hogy megpróbálok hirdetgetni neki.
2009. nov. 23. 17:53
 3/5 anonim válasza:
baratok, ismerosokon keresztul esetleg...
2009. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocs, beteg voltam meg nem láttam, hogy írtál, első vagyok.


szal lehet érdemes lenne vmi weblapot összedobni neki, valami ízléseset, és picit bereklámozni.

2009. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerősök ingyen vannak, weblap "filléres" tétel. Nagy cég beszállítójának kellene lenni, ez is kicsit ismertség vagy direkt levél a nagy cég ügyvezetőjének és sok referencia képekkel.
2009. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!