Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hamburgeres, lángosos üzemelte...

Hamburgeres, lángosos üzemeltetéséhez milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés
kell boltvezetői?
2009. nov. 15. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsétkeztetési és vendéglátó eladói.
2009. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
boltvezetői nem jó?
2009. nov. 15. 18:56
 3/7 anonim válasza:
100%
Sima szakács végzettség is elég. Én azzal csináltam kocsmát. Szerintem ehhez se kell olyan sok minden.
2009. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A boltvezetői,az kereskedelem,ez meg inkább a vendéglátáshoz áll közelebb.Nem kell boltvezetői,elég egy síma tanfolyam is,amit legfelül írtam.
2009. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész egy átverés. Mi a fenének kell egy hamburgeresnek bármilyen végzettség? Ez nem más, mint az oktatási intézmények businesse. Néha jobb lenne a Középkorban élni, akkor nem volt szükség ennyi feleslges papírra, szakképzésekre, mert nehogy már azt állítsa vki, ha elvégzi, akkor ő tud mindent? Egy frászt semmit sem tud csak ha már elhelyezkedett benne.
2009. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amivel vendéglátó üzletet nyithatsz: vendéglátó vállalkozó OKJ-s képesítés, magyarul üzletvezető.a kereskedő boltvezető más tészta
2009. dec. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: és sima szakács szakmával nem üzemeltethetsz kocsmát, csak ha van egy üzletvezetőd, hidd el nekem tudom, mert szakács vagyok, és kocsmát szeretnék, ezért elvégeztem egy vendéglátó vállalkozói tanfolyamot, amit végülis nem muszáj, csak akkor alkalmaznod kell egy olyan embert legalább papíron, akinek van ilyen végzettsége
2009. dec. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!