Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet valamilyen internetes...

Lehet valamilyen internetes munkám?

Figyelt kérdés
Üdv,17 éves vagyok és édesanyámmal élek.Meglehetősen rossz az anyagi helyzetünk és szükségem lenne valami netes munkára..nincs valami jó fizikai erőlétem és alkalmam se lenne az iskola mellett valami normális,jól fizető és kevésbé terhelő munkát szerezni.Nagyjából közepes szinten tudok angolul és jó vagyok matekból.Naponta akár 4-5 órát is el tudnék tölteni ezzel,bármit meghallgatok,aki csak tud segítsen legyenszíves.Üdv

2013. nov. 1. 12:10
 1/3 anonim válasza:

Ha jó vagy matekból, tanulj meg pár keresettebb programnyelvet és fejlessz valamit. Ez az egyetlen internetes munka, ami normálisan fizet. Meg a grafikusi, tervezői munkák. Forexhez tőke kell, meg lényegében szerencsejáték.


A többi mind kamu. MLM, hálózatépítés. A klikkelgetős oldalak centeket fizetnek, ami többet ígér az kamu.

2013. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :) egyenlőre kaptam 2 privát üzenetet,abból az egyik tetszetős.. a másik egy 10 éves gyerek szórakozása az "óvszerek"-ről...gondoltam kapok komoly választ.. hát lett az is.. egyenlőre várnék még más kommenteket,vagy privát üzeneteket.. előre is köszönöm :)
2013. nov. 4. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Online marketing is működik, ha kitalálsz valamilyen terméket (szoftver, ebook, szolgáltatás) és azt árulok megfelelően reklámozva. Vagy mások termékeit jutalékért cserébe.
2013. nov. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!