Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szertnék segitséget kérni...

Szertnék segitséget kérni hogy a ez a fiatal válalkozok támogatása mije kritiérumokat foglal magába?

Figyelt kérdés

szertnék válalkzni nincsen tökém és hát se ismnertségem se segitségem ezen a téren! szertnék egy ojan embert aki tejsen és részletesen elmagyarázná elönyét hátrányát kezdéshez szügséged dolgokat követelményeket és hogy van e értelme belefogni és mijen válalkozás maadna talpon mai világban! elöre is köszönöm a válaszokat


ui: csak értelmes inteligens témához kapcsolatos válaszokat kérek


2013. aug. 10. 12:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Először szerintem a Magyar helyesírási szabályaival ismerkedj!

Minek akarsz vállalkozni ha nincs ötleted?

Ne haragudj ha ezt mondom de akkor jársz a legjobban ha elmész dolgozni valahova,,,

2013. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

sok ijeneket olvastam hogy normáluis joszivü emberek nemtutak hejesen írni és mindenki betámata öket: te nem gondoljátok hogy helyesirás nézitek és nem az embert akkor ti felszinesek vagytok? amugy nem fogok helyesen írni pont ezért aki ezt látja elöször az sose lát meg engem. amugy meg föiskolás végzetségem van már jpár szakmn nem akadjozot a tudásban ez bocs ha zavaroim felsöbrendü köreid -_-


ui: melesleg nemtom mejik bojgon élsz de bisztos nem magyarországon melo terén gyere le borsodba tökös és ha tralkálsz munkát ako én fizetek neked!!!melesleg akinek van apuci anyuci tele lovéval meg nagybácsikák és szereznek neki melot ugy könyü denekem senkim sincs pénzes felsöbrendö válaszolo filucskaaaa

2013. aug. 10. 14:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tökömet van neked több főiskolai végzettséged, még érettségid sincs.


Unatkozó provokáló hülyegyerek, segíts inkább otthon a házimunkában amíg újra lesz suli...

2013. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
bocs de 3 szakmám van abol egyik technikum és van éretségim kár nincs képfeltöltés hogy megmutasam a bizonitványokat 5 van belöle !!
2013. aug. 10. 14:15
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Nagy kár bizony :)
2013. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

de fb -van és oda fektom tölteni minden bizonyitványom nevemel meg mindenel együt

söt most csinálom a 4ik szakmámat is az meg szociális mivel mai világban aban van lehtöség munkára! mostani szakmáim mind épitöipar és erefelé eséjtelen velük elhejeszkedni

2013. aug. 10. 14:33
 7/17 A kérdező kommentje:
épitöanya ipari technikus vagyok és kersskedelmi szakmenedzser ha belegondolok buta vok mint a föld szerinted és ezeket lazán megcsináltam és okosaknek nem megy akor nagyob arcom lesz mint valaha :D ráadásul most ráadásul most szociális gondozonak és ápolnak tanulok és jol megy megvoltak avizsgáim hát önbzalmat atál!! de mondom fb van ha érdekelnek bizijk oda mindet feltöltöm
2013. aug. 10. 14:46
 8/17 anonim ***** válasza:
Na töltsd, kíváncsian várjuk!
2013. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kamu kérdés, vagy csak elmebeteg a kérdező?


Nem bírom eldönteni!

2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

[link]

it fb cimem feltöltöm képeket miután megjelölsz láthatod

2013. aug. 10. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!