Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érné meg...

Milyen vállalkozást érné meg beindítani egy kisvárosban? És mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Én valami szórakozóhelyre, esetleg szolira, konditeremre gondoltam, de nem tudom, hogy mennyit kéne ebbe befektetnem?

20/L


2013. aug. 3. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
esetleg ruhabolt...
2013. aug. 3. 17:09
 2/5 anonim ***** válasza:
ezekhez több millió forintra lenne szükség és kéne tudni mekkora az a kis város?
2013. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
10ezer fős. egy nagyon kicsi helynél is több millióra van szükség ?
2013. aug. 3. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
10 ezer fő az tényleg kicsi esetleg egy kocsmába érni meg fektetni azt viszonylag kevés pénzből is ki lehet hozni szoli konditerem sokkal drágább lenne és valószínű nem is menne jól egy ilyen kicsi településen ha vannak versenytársai
2013. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Linkoln ***** válasza:

Viszont ha nincs akkor príma.

Itt is 10ezren élnek. A legközelebbi konditerem 15km..

Megérné befektetni.

Lenne egy munkahely, szerény keretek között. A kata-val ki lehetne perkálni havi 50 ezret, viszont ezzel kész is vagyunk..

Van benne lehetőség ha tőkéd van.. És nincs vetélytárs. ha van, akkor ne vállald be. Eltaposhat. Akkor tényleg "vállalkozol" valamire.

Minél több a tőkéd annál kisebb az esélye hogy akad versenytárs. Minél szakmaibb, szintén annál kisebb az esélye a vetélytársnak.

5-10 millió azért nem árt egy vállalkozáshoz kezdésnek.

2013. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!