Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit lehet csinálni 1 M Ft-tal?...

Mit lehet csinálni 1 M Ft-tal? Mibe érdemes befektetni? Hosszú- és rövidtáv is érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sztem , jobb ha átváltod euróba és abban tartod,

ne fektesd be semmi legálisba mert soha nem lesz rajta hasznod! Lerabol a bürokrácia!!


Tartsd meg a lovét ki tudja mikor jön jól..

2009. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na közben lett egy ötletem! Végezz el pár webmester tanfolyamot, vegyél egy domainnevet és egy tárhelyet és inditsd be egy nemzetközi oldalt!
2009. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Lövésem sincs az ilyen webes dolgokhoz, nem is szeretem a szgépeket. És amúgy nekem abból h lenne pénzem?
2009. okt. 11. 22:14
 4/12 judka ***** válasza:

21:57

És milyen "nemzetközi oldalt" indítson el? :))

2009. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mit értesz "rövid" illetve "hosszú" táv alatt?


mennyire fontos neked, hogy futamidő közben hozzáférhess?


mennyire vagy kockázatvállaló?


szeretnél tőkegaranciát? vagy hozamgaranciát?


ezektől a paraméterektől (is) függ, hogy mi számodra az optimális

2009. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem irány egy pénzügyi tanácsadó....ha pesti vagy szívesen megadom az enyém számát..nekem tudott segíteni..
2009. okt. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Van egy titkos fegyverem....Bejösz az irodámba elmesélem. 3 hónapra 50%hozamot garantálok legálisan, számlásan, garanciával, rendes, működő, ismert, nyereséges céggel. Pénzpiaci területen..ha érdekel irj elérhetőséget: orkanhitel@gmail.com (mellesleg a sajátomat is pörgetem. A hozam jóval több 50%-nál, de ugye én sem ingyen dolgozom..)
2009. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, melyik cég garantál 50%-ot minden további kötelezettség nélkül.
2009. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 judka ***** válasza:
Állati hiteles irodád lehet egy gmail-os címmel :DD.
2009. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rövid és hosszú távon is a wellnes és a táplálék kiegészítők paca garantáltan még 10 évig évi 20%-os fejlődést biztosítanak. Partnercégünk most hosszabította meg a világszabadalommal védett termékét még 17 évre. Én itt dolgozom, és nem panaszkodom a válságra.
2009. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!