Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ahhoz, hogy valaki egy vállalk...

Ahhoz, hogy valaki egy vállalkozást elindítson, ahhoz szükséges közgazdasági egyetem (i diploma)?

Figyelt kérdés

Nem nagy gyárra gondolok, hanem kicsi dologra, hogy Nyitok egy kisebb boltot, és otthon vagy a boltba készítek mondjuk X dolgot, felcímkézem és eladom.


Ehhez milyen engedély kell?


2013. jan. 23. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A bolti tejnek nem sok köze van a házihoz, főleg, hogy inkább vízezett tej az nem rendes tej. Normális tejet használj, mert anélkül semmi értelme.
2013. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ajajj. Én nem értek a technológiához, csak élelmiszeripari ismeretekkel rendelkezek, és annyi rálátásom van, hogy helyi termékekkel is foglalkozok.


Alapvetően, abból kiindulva, hogy házi készítményt akarsz bolti termékből, ez sehogy sem áll össze nekem.

A joghurthoz magas zsírtartalmú, 2,8% feletti és kezeletlen tej az ideális, nem az ultrapasztőrözött és végképp nem a szlovák, lengyel 1,5%-os tetrapack, vagy épp reggeli ital..


Azok maximum ezzel a korábban linkelt házi fapados megoldásokra alkalmasak, ahol igazából joghurtból csinálsz még több joghurtot, de ez nehezen nevezhető házinak.


Emellett gazdaságilag, pedig nem értem miért lenne jobb a drágább, de silányabb minőséget megvenni, ami alapjába véve a végkifejletet is kockáztatja, a nem felvásárlói áras literenkénti 150 Ft-os házitól, ha még ezen keresni is akarsz?

2013. jan. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

De házi tejet lehet valahol kapni? Most azon kívül, hogy vegyek tehenet.:D


Tehát ami nem bolti csomagolt.

2013. jan. 24. 18:30
 14/17 A kérdező kommentje:

Házilag elő lehet állítani nem pasztőrözött házi tejből IGAZI és finom joghurtot?


Tehát ha valahol lehetne venni igazi házi tejet, abból. Lehetne?

2013. jan. 24. 18:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Termelőknél.Ha más nem a legközelebbi piacon az árusok biztos tudnak ajánlani Neked, olyat akiknek van otthon tehene :-). De komolyan. Illetve terjednek már a tejautomaták is,amibe termelői tej van.
2013. jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdésre válaszolva nem kell diploma vállalkozáshoz.
2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A házi tej ugyanannyi vagy akár olcsóbb mint a tesco tej csak a sok buta vagy inkább kényelmes ember a tescoban veszi inkább. Pedig ég és föld a különbség. A házi picit savanyú lesz egy hét után de még úgy is finom, meg lehet inni, sőt én szeretem úgy. A tescós felbontás után 3 nappal megkeseredik, ihatatlan lesz!!
2013. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!