Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Otleteket szeretnek Milyen...

Tikastar92 kérdése:

Otleteket szeretnek Milyen valalkozast nyithatnek Irorszagban?

Figyelt kérdés

Jelenleg irorszagban lakom, es maganvalalkozast szeretnek nyitni, dee nem tudom mi erne meg es, hogy mibe is kezdhetnek bele ami felkeltene az emberek erdeklodeset. valami jo utos dolog kene ami nagyon tetszik az emberekenk.

Otleteiteket, tanacsaitokat nagyon megkoszonnem.



#munka #kreatívitás #valalkozasok
2012. dec. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem olyan rég jöttem haza, 4 évet éltem kint.

Szerintem nehéz, mert napról-napra zárnak be ott cégek, az embereknek egyre kevesebb pénzük van, jövőre ott 27%-s áfa lesz.

Egy volt kollégám nyitott vállalkozást, járja az országot. Azt mondta 1 év után talán nullába lesznek. 3.éve csinálja, és éppen, hogy megélnek belőle. Nyaralni nem voltak 3 éve, előtte évente kétszer.

Nyomda miatt is haza kellett jönni, mert nem tudott normális nyomdát találni, nem is nagyon volt. Szerintem ez sok mindent elmond az országról.

Amúgy az angolok és írek nagyon hasonlóak, nehezen fogadnak el új dolgokat.

De sok szerencsét hozzá.

2012. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor nyisson nyomdát, nem? :P
2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,csak nincs rá kereslet. Bár mondjuk én egy jó kórházat nyitnék ott, amilyenek ott a kórházak... itthon ahhoz képest 5 csillagos a kiszolgálás.
2012. dec. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Karesz6969 ***** válasza:
Pazar egy hely lehet....
2012. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szolárium ! voltam kint, és nagyon jól megy azoknak akik szolit nyitottak, mivel ott szinte lehetetlen lebarnulni az időjárás miatt. Nővérem kint élt 2évet ha tovább marad ő is belevágott volna :)
2013. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!