Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet elkerülni,...

Hogyan lehet elkerülni, fizetésmentessé tenni hogy egyéni vállalkozóit kapjak?

Figyelt kérdés
Egyéni vállakozóit kell kiváltanom egy munkához ausztriában!azonban nem akarok 50ezret fizetni.22 éves vagyok suliba már nem járok.úgy hallottam csak a nappali tagozatos emberkéknek nem kell fizetni ,és akik be vannak jelentve 8órába valahol? igazából újságkihordás lenne ausztriába a munka de elvileg a nő azt mondta kell hozzá egyéni vállakozoi papír. hogyan tudnám elkerülni hogy fizessek havonta? vagy ez hogyan működik.előre is köszi
2012. dec. 3. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincs heti 36 órát elérő munkaviszonyod, ha nincs nappalis hallagatói jogviszonyod, ha nem vagy nyugdíjas, akkor sajnos nem tudod kikerülni egyéni vállalkozóként a járulék fizetést.

2012. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ha esetleg van egy vállakozo ismerősöm akit megkérek hogy jelentsen be hozzá de nem dolgozok ott? neki mennyit kell havonta fizetnie utánam? többet mint az a havi 50 amit nekem kéne?
2012. dec. 3. 15:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bejelentenek havi 68 ezret kell fizetned!
2012. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!