Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon utcai mikulás...

Magyarországon utcai mikulás állás miért nincs?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a mikulások ingyen dolgoznak...
2012. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs aki fizessen érte :-) Egyébként szerintem biztos vannak alkalmanként ilyen lehetőségek.
2012. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság már a mikulásra nem fordítanak olyan nagy figyelmet. Pénz sincs rá és szerintem már nagyon igény se.Legalábbis én ezt tapasztalom a környezetemben.
2012. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A mikulásokat a Vállalkozások (Cégek) alkalmazzák, az üzleteikben dolgozhatnak...

Az utcára is ki lehet őket küldeni, de ehhez az önkormányzattól engedélyt kell kérni és valamennyi helypénzt kell fizetni...


Te is kimehetsz az utcára mikulás ruhában, de ha pl. a gyerekeknek szeretnél cukrot, csokit, szaloncukrot osztogatni, ehhez már nekes is engedélyt kellene kérned az önkormányzattól és fizetned kellene a helypénzt!


Ha nincs engedélyed az önkormányzattól, akkor a rendőr megbüntethet!!!

2012. dec. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azért, mert Magyarországon a Mikulás egy "mellékes" ünnepen érkezik, és nem Karácsonykor, mint pl. a németeknél, svédeknél, hollandoknál, de legfőképp angol nyelvterületen. Nálunk a karácsonyi ajándékot a Jézuska hozza, vagy az angyal, esetleg a (főleg a kommunizmus alatt nyomatott) Télapó... a Karácsonyi Mikulás nálunk csak nyugatmajmolás.
2012. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Üdv Magyarországon!
2012. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert állás sincs.Főleg fiataloknak.
2012. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!