Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ezt lehet legálisan csinálni?

Ezt lehet legálisan csinálni?

Figyelt kérdés
Ha készítek egy weblapsablon vagy egy weblapszkriptet vagy bármi egyéb dolgot, amit én készítettem, akkor azt lehet árulni neten legálisan 18 éves kor alatt? Ha igen akkor pontosan hogy, milyen módszerrel?
2012. nov. 7. 21:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Itt írja: [link]

Te reklámozod az oldalt és ha a te linkedről érkezik a vásárló akk megkapod a költségének 25%-át.

Én egyébként a jogi dolgokra vagyok kíváncsi, hogy 18 alatt meg lehet ezt oldani? És én úgy gondoltam hogy a saját weblapomon árulom a magam által készített dolgokat.

2012. nov. 7. 22:26
 12/19 anonim ***** válasza:

elírtam a címet, .net a helyes!


legális a saját oldal is, de azt felfuttatni hogy nézze is valaki nem egyszerű

2012. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Vagy ha pl weboldalt készítek pénzért megrendelésre. Igazából az lenne a kérdésem, hogy kiskorúak csinálhatnak e ilyet?
2012. nov. 7. 22:33
 14/19 anonim ***** válasza:
IGEN
2012. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
És akkor adózni csak évi 600ezer felett kell ugye? Mert már sok mindent hallottam...
2012. nov. 7. 22:40
 16/19 anonim ***** válasza:

úristen, hogy mennyi baromságot összehordtak neked :D


adózni bármilyen piti összegekről is legyen szó, minden bevétel után kell.


és igen, lehet így legálisan pénzt keresni 18 év alatt is.


a saját oldal nem rossz, lehet feltenni preferencia munkát stbstb. csak ne ilyen gportál szintű legyen...ha jó helyen adsz fel hirdetést, jó az oldalad (olvasható, nem irritáló, értelmes az elrendezés...stbstb) és minőségi preferencia munkát töltesz fel és annak a minőségét persze hozzák a munkáid, amiket szintén (a megrendelő engedélyével persze) felteszel a preferenciák közé. nos ilyen esetben egész jól fel lehet futtatni egy oldalt, persze nem azonnal.


kérdés, hogy erre mennyire van igény.


esetleg grafikus munkákkal kiegészítheted a dolgot ha van hozzá tehetséged :)

2012. nov. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 plantern ***** válasza:

Istenem srácok. Az adózással illetve a jogi cuccokkal kapcsolatban kérdezett az arc.


Üm. Ezt találtam neked. Friss és viszonylag normálisan leírja. Bár ez kicsit másra vonatkozik, de szerintem szkripteknél is hasonlóan kell eljárni. Gondolom.

[link]


Egyik ismerősöm azt csinálta, hogy amikor írta az adóbevallását az ilyen cuccokat beírta egyéb jövedelem rubrikába és csókolom. Bár nyilván ezt nagyobb összegnél nem csinálhatod meg. De idén már nem hiszem, hogy milliós jövedelmed lenne. :)

2012. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És mi van ha adót csalsz? Kapsz 3 év felfüggesztetett mint Győzike és még 22 millát sem kell befizetnie.
2012. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
plantern: végre te megértetted mit szeretnék kérdezni. Köszönöm a linket, így egy kicsit tisztább lett a kép, de azért még utána járok.
2012. nov. 9. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!