Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Be lehet iditani a vallalkozas...

Be lehet iditani a vallalkozast 120000Ft-ból?

Figyelt kérdés
Tesommal használtruha boltot nyitnák egy garázsban.Neki megvannak a végzetségek nekem meg a felesleges pénzem.A ruha már tonna számra meg van.ki kérném azért a ti veleményeteket is.
2009. aug. 12. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Én azt is hallottam hogy egy vállalkozásnak csak akkor adják meg az engedélyt ha van parkoló. De nem biztos hogy igaz.
2009. okt. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Azt hogy ott nálad mit is volna jó elindítani,pontosan nem tudnám megmondani,vagy hogy te hová fektesd be pénzedet.

,de azt viszont igen hogy én 250 dolláros bekektetéssel hogyan csinálok pénzt,rövid idön belöll ,hosszútávonn és kockázatmentesen

Ugyanis ez egy bíztonságos űzlet,ez az én,,tikom,, ahogy befektetek

Ha meg nem halottál a TVI ről és érdekel a dolog akkor írj

2010. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 07:02


[link]

2010. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!