Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jól müködne egy fornettis...

Jól müködne egy fornettis mostanság? Saját helységben?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 09:19
 1/2 anonim válasza:
Csak úgy egyedül nem hiszem, hogy menne. Kapcsolt szolgáltatásként esetleg. Ha magamat nézem biztos nem élne meg. Ugyanis én egy évben ha egyszer veszek ilyet akkor is sokat mondtam. Ha egy kg valamilyen Fornetti áráért 2-3 órát kell dolgoznom akkor vérlázítóan drága. Ha azt nézem, hogy egy kg Fornetti áráért valamelyik multinál 1 kg húst lehet venni akkor nem mindegy. Vagy ha vesszük a fagyit vagy a lángost, szerintem ezek is drágák. De nem mindenki csóró mint én.
2009. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem attól függ hol van a helyiség ahonnan árulod, mekkora a forgalom arra -óvoda, iskola, sport- bevásárlóközpont- ezt mindenképp figyelembe kéne venni :). Sok sikert hozzá!
2009. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!