Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vannak itt őstermelők? Mivel...

Vannak itt őstermelők? Mivel foglalkoztok? Jól megéltek belőle?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem azért élek meg belőle, mert őstermelő vagyok! Lényeg a megtermelt , nevelt javaknak legyen piaca, el lehessen adni! Jól nem élek, de nem nélkülözöm, van pénzem és nem vagyok hót ideges a főnök miatt! Régebben gyümölcsöt termeltem, ma állatokat hízlalok.
2012. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Golan Trevize ***** válasza:
0%

ősöket termelnek.

jól megélnek belőle, mert rohadt sok állami támogatást kapnak.

2012. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban, csak úgy szórják utánnunk a pénzt, alig bírunk elugorni! Csak azt nem nézed, hogy amíg Te és hasonló irigyeid a farkukat , p.csájukat lengetik, merengetik addig én és a legtöbb őstermelő, akik állatokkal foglalkoznak az év minden, érted, minden napján dolgoznak! Nem dolgozgatnak, ha felfogod! Nincs ünnepnap, nincs karácsony, munka nélkül! De nem irigyelni kell, hanem tessék megpróbálni, csinálni! Nem segélyért kuncsorgó, majd lesz valahogyan, emberek vagyunk!
2012. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Golan Trevize ***** válasza:
0%

csak halkan mondom: nettó adó- és járulékbefizető vagyok.

töredékét költi rám az állam annak, amit befizetek a közösbe...

2012. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Golan, ha azt gondolod, hogy olyan jó buli őstermelőnek lenni, akkor rajta, nem tart vissza senki.


Én tavasztől őszig kb napi 14-16 óra munkával, havi 80-140E.Ft hasznot termelek, télen kevesebb.

Az eladással több idő megy el, mint a tényleges termeléssel. (dísznövény)

Felvilágosítanál a kapható támogatásokról? Mert szeretném elherdálni a befizetett adódat.

2012. okt. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elárulom, hogy Golan semmilyen lehetőségről nem tájékoztatott az állami támogatásokkal kapcsolatban.
2013. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!