Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy vállalkozás indításán...

Egy vállalkozás indításán gondolkozom. Magyarországon mit lenne értelme beindítani, amiben van pénz? Tippek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha olyanhoz értesz, amihez a többség nem, olyan területen laksz, ahol annak van piaca, ha van pár millád a megvalósításhoz és van bátorságod feltenni a bizonytalanra, akkor hajrá! Remélem segítettem.
2012. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én webshopot indítanék (szoktam is webshopokat csinálni maszekban). Folyamatosan növekszik a piacuk, még a válság kellős közepén is.

Ha jól csinálod, akkor szép jövedelemre tehetsz szert, napi néhány óra otthoni számítógépezéssel, csomagolással.

Van munka vele, de szerintem jobban megéri, mint ha igazi boltot nyitnál (üzlet bérlése, rezsi, alkalmazottak fizetése, stb.).

2012. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Flector 67 ***** válasza:
58%
Miért hiszi mindenki, hogy alapít egy vállalkozást és már dől is a lóvé?:)
2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Bármit! Magyarország a lehetőségek szabad országa! ;-)
2012. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
drog, lányok futtatása, védelmipénzek, stb.
2012. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ahhoz kismiska , szerintem, velem együtt!
2012. szept. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 LeGrady válasza:

Megújuló energiák, dombházak építése - bármi, amit otthoni körülmények között használhatnak az emberek egy kis spórolásra.


Alaptőke nélkül azért nagyon nehéz....

2012. szept. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Ginseng Titusz válasza:
Értesz egyáltalán valamihez?
2012. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Én a VÁLSÁG IDEJÉN olyan vállalkozást indítanék be(amiben én segíteni tudok neked), amely a HÁZTARTÁSOKBAN ENERGIA(elektromos, gázüzemű kazán fűtésnél) - ÜZEMANYAG(benzin)MEGTAKARÍTÁSSAL foglalkozik (ez a megtakarítás min. 30%-os!)Egyben környezetvédő tevékenység is. Ha érdekel írjál!
2012. szept. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Machinev válasza:
61%
Kocsma...Abból bármennyi megél egymás mellett sajnos.
2012. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!