Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 800000ft-ból el lehetne...

Roli666 kérdése:

800000ft-ból el lehetne indítani egy lángosos hamburgeres vállalkozást?

Figyelt kérdés
és mik a feltételei?
2012. szept. 20. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltételek: vállalkozói igazolvány kiváltása, önkormányzati és egyéb engedélyek beszerzése (ántsz, tűzvédelem stb.), felfogadsz egy könyvelőt,

Bérelsz vagy veszel egy kis üzletet, berendezed...szerintem itt már rég elfogyott a pénzed. :-)

Aztán alapanyagok beszerzése, és üzleti terv készítése, h mi van akkor, ha az első 1-2 év veszteséges lesz, addig miből élsz. Mert Mo-on a most nyíló vállalkozások 95%a az első években mínuszos, jobb esetben null szaldós.Tehát számolja arra, h addig másból kell megélned.

2012. szept. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fektess be valamibe, vagy társulj valakivel, vagy vegyél részvényeket :D Na jó a lehetőségek tárháza végtelen, de így is nehéz, tudom. A legjobb az lesz ha vársz még a dolgokkal, addig gyűjtögess még.
2012. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ötlet jó. Ha olyan helyen nyitsz, ahol még nincs ilyen. Én annak idején lángos-büfét akartam nyitni Budapesten a 3-as metró egyik állomásánál, ahol rengeteg ember fordul meg és még nem volt ilyen.

Hagytam magam, hogy mások lebeszéljenek az ötletről. Rá két évre nyílt ott egy lángos-büfé. Mindmáig áll előtte a sor, olyan brutál forgalma van. Késő bánat...


Kérdésedre válaszolva, a 800 000 Forintot kicsit keveslem 1,5 - 2 millió ft-ra lenne szükség. (De elképzelhető, hogy a te városodban ki lehet hozni ennyiből)

2012. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1 millió ft-ért láttam eladó büfékocsit, mondjuk az nem lángosos volt, hanem minifánkot sütött, de minden engedéllyel rendelkezett, szóval szerintem kicsit kevés.

2012. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem csak akkor vágj neki 800ezerrel ha nem vág földhöz az elvesztése
2012. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!