Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe tudnam befektetni a...

Mibe tudnam befektetni a penzem? Vagy mit tudnak dolgozni?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok es most van 1000 eurom ezt szeretnem befektetni, vagy gyarapitani valamilyen munkaval? Inkabb ilyen sporolos fajta vagyok. Vagy milyen munkat tudnak vegezni a suli mellett? Igazabol nem vagyok razorulva de en ugy erzem jol magam ha magamnak keresem a penzt. A csaladom mezogazdasaggal foglalkozik eleg nagy teruleten egy kis varosba, emellett vannak kiado uzlethelyisegeink is a kozpontba. Ilyenekre gondoltam, hogy nyitnek valamit vagy meheszkednek, stb....

2012. szept. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Tözsdén kockáztas.
2012. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél két csajt a román határnál. Vidd ki őket Bécsbe és ott árulják a testüket.

Tuti befutó!

2012. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!