Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan adassam ki az altalam...

Hogyan adassam ki az altalam keszitett könyvet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan nemet tankönyv irasaba, szerkesztesebe fogtam, amely azokat az embereket celozza meg, akik önalloan szeretnek a nemet nyelvet megtanulni. Nem vagyok nyelvtanar, ebböl problema lehet? Ketnyelvü csaladban nöttem fel, a magyar es a nemet is tökeletesen megy. (Tapasztalatom van a nyelv tanitasarol)


Szamitogepes grafikus vagyok. Igazabol se illusztratorra, se tördelöre nem lenne szüksegem, teljesen keszen tudnam a nyomdahoz vinni a könyvet nyomtatasra. Jo lenne ha ugy csinalnam, hogy a kinyomtatott könyvvel battyognek be a kiadohoz, had forgassak/csodaljak?


Milyen tudnivalokra van szüksegem ezzel kapcsolatban? Kerlek segitsetek, nekem ez nagyon-nagyon-borzasztoan fontos lenne!



2012. aug. 24. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem beviheted egy kiadóhoz nyugodtan, persze kinyomtatva és ha látnak benne fantáziát, akkor kiadhatják.

A lektorálás nem tudom pontosan hogy működik, de ha érdekli a kiadódat a könyv, lehet ők biztosítanak egy lektort hozzá.

2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!