Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Feltettem pár dolgot tesz...

Feltettem pár dolgot tesz veszre. De nagyon sok pénzt akarnak lehúzni tőlem.! Ez mindenkinél így van?

Figyelt kérdés
Feltettem 4-5 dolgot erre az oldalra. Az elején kaptam egy számlát 400ft-ért. Azt befizettem nekik. Majd rá 1 hétre már 1000ft-ról kaptam egy számlát. Nehéz volt de azt is befizettem. Eltelt 6 nap és kaptam egy 1400 ft-os számlát. Úgy hogy csak 2 dolgot tudtam eladni összesen 1500 ft értékben. azóta semmit. Most teljesen kivagyok borulva.! Ezt az összeget még TALÁN kitudom fizetni de mi lesz később? 5000-6000 forint?? Ez mindenkinél így van vagy csak engem szívatnak?? A regisztrációnál ugye kaptam egy egyedi bankszámla számot ahova ezeket a "kis" összegeket befizetem.És megtudom nézni hogy eddig menyi öszeget fizettem be. Erről a bankszámla számról le is tudom venni az eddigi befizetéseimet? Vagy tudok bármit is tenni ezzel a bankszámlaszámmal, mondjuk vásárolni? (Ezt a Tesz vesz nyitja meg minden regisztráló embernek) Fontos lenne mert már eléggé kétségbe vagyok esve!! :/

2012. aug. 21. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

első körben el kéne olvasni a felhasználási feltételeket, mert össze-vissza hadoválsz, a teszvesz nem nyit neked semmiféle bankszámlát, amiről pénzt vehetnél le


nem kéne mindent eszetlenül kiemelni és nem vinné a listázás a pénzedet

2012. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elöször is, elolvastam a felhasználási feltételeket. Másodszor, nem használtam eddig egy kiemelést sem, mert sztem hülyeség. Harmadszor mikor regisztráltam írtak egy eléggé hosszú levelet melyben az állt hogy minden regisztrálónk számára nyitunk egy egyedi bankszámlaszámot ahova a befizetéseit kell majd utalni. Ez a bankszámla szám mindenkinek egyedi és mindig ide kell utalni. Amikor pedig befizetem ezeket az összegeket akkor kapok egy listát arról hogy eddig milyen összegeket utaltam át erre a bankszámla számra. És hogy mennyi az eddigi egyenlegem ezen az egyedi bankszámla számon. Gondolom mivel BANKSZÁMLASZÁM lehet vele valamit kezdeni. Nem csak befizetni rá és utalni azokat az összegeket amiket folyamatosan kapok emailen.
2012. aug. 21. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
rosszul gondolod, csak utalni lehet rá - a számlán meg fel van tüntetve, hogy mire fizetsz
2012. aug. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. De mások is kapnak ilyen összegeket? Ebben a hónapban már a 3."csekket" kapom!
2012. aug. 21. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
havi egy számla megy, úgyhogy nem kaphattál hármat ebben a hónapban
2012. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heti 1 számla megy már nem???

Régen ment havi 1, vagy most én is szopatókörben vagyok, nemár???


Amúgy nyisd meg a számlázott tételek menüpontot és ott meg tudod nézni hogy mire kell fizetned.


A számlaszám az inkább virtuálisnak mondanám, csak annyi hogy azzal a számmal azonosítanak, nem igazi számlaszám...

Utalni tudsz csak rá sajnos...

2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen úgy látszik akkor nem csak engem cseszegetnek hetente 1500 meg stb.. forintokkal!! :/
2012. aug. 22. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor igen, heti egy megy.


De ha nem értesz egyet a számlázásukkal akkor nyugodtan írj nekik.


Nekem nem szoktak kiszámlázni olyat amit nem kell, mondjuk nekem szokott is 1000 forintok lenni, mert használok kiemeléseket.

2012. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írj az ügyfélszolgálatnak (számlázással kapcsolatos probléma), nekem eddig mindig válaszoltak
2012. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!