Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudok létrehozni...

Hogyan tudok létrehozni emeldijas Smseket?

Figyelt kérdés
Például hogy egy x számra elküldenek x szót akkor nekem abból pénz jöjjön be. Egyszóval én mondjuk gameplayes vagyok (csak példa) de nem jó a gépem viszont sokan szeretik amit csinálok és pénzt is áldoznának rá hogy fejleszteni tudjam a masinát. szóval meglehet ezt oldani illetve fizetni kell érte valamit vagy ingyenes(kérdőjel)

2012. aug. 20. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, az atw.hu-nál volt régen ilyen szolgáltatás. De elég nagy részét "nyúlja le" a szolgáltató.
2012. aug. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
minden jövedelmed után fizetni kell (pl SZJA). Legjobb esetben az emelt díjas szolgáltatás árának a felét kapod meg. Azaz, ha valaki támogat téged 500Ft-al, abból max csak 250Ft kapsz. Inkább tegyél ki egy PayPal támogatási lehetőséget.
2012. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!