Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Meg lehet nézni valahol a...

Meg lehet nézni valahol a neten ingyenesen a cégek régebbi cégkivonatát? (nem azt, ami most hatályos, hanem azt ami már nem hatályos)

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 17:29
 1/7 anonim válasza:
itt: [link]
2012. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott csak a jelenleg hatályos cégkivonat van fenn, a cég(ek) régebbi, már nem hatályos cégkivonata nincs.
2012. aug. 18. 09:24
 3/7 anonim ***** válasza:
nem cégkivona kell neked, hanem cégtörténet.
2012. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az egész történetét szeretném megtudni, hanem egy adott időszakban hatályos állapotot.

De ha tudsz olyan oldalt, ahol meg lehet nézni a cégtörténetet, akkor várom a válaszodat.

2012. aug. 25. 07:44
 5/7 anonim ***** válasza:
De az egy adott időszakban történt állapotot csak a cégtörténetből lehet kibogyózni. Egyébként cégkivonat adott időpillanatra hatályosan szerintem csak fieztős verziókban van. Bocsánat hogy segiteni akartam igérem többet nem teszem
2012. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt viszont még mindig nem írtad, hogy a cégtörténetet meg lehet-e valahol nézni ingyenesen a neten.

Ha megírod ezt az elérhetőséget, nagyon köszönöm a segítséged.

2012. aug. 27. 06:21
 7/7 anonim ***** válasza:
cégtörténetet szerintem csak fizetős oldalon tudsz lekérni. Ha egy cégre vagy kiváncsi, akkor priviben írd meg az adatait meg egy mailt és lekérem neked.
2012. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!