Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy keresnek pénzt a gyerekek?

Hogy keresnek pénzt a gyerekek?

Figyelt kérdés

10 éves vagyok és nyárra egy kis plusz pénzt keresnék

ha tudtok írjátok le de a honlapot is

köszi



2012. júl. 13. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Sehogy. Nekik még nem ez a dolguk. Lesz még rá idejük bőven, ha felnőnek.
2012. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát hogy, hát hogy...? Nyitva tartják a szemüket!
2012. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 évesen, legálisan sehogy.

Esetleg vállalhatsz kutyasétáltatást, bevásárlást idős embereknél. Honlap nincs, kérdezősködnöd kell. :)

Esetleg pluszmunka otthon, kocsimosás, ilyesmi.

2012. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de egyre több az ilyen kérdés itt az oldalon. Mi a ráknak kell egy 10 éves gyereknek pénz? Amikor én voltam 10 éves, eszembe sem jutott pénzt keresni O.o (Most 19 vagyok)
2012. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

"Már nem azért, de egyre több az ilyen kérdés itt az oldalon. Mi a ráknak kell egy 10 éves gyereknek pénz? Amikor én voltam 10 éves, eszembe sem jutott pénzt keresni O.o (Most 19 vagyok)"


Azért mert egyre pénzcentrikusabb a társadalom, a média hatására. Vagyis direkt úgy befolyásolják a médiát (reklámok, internet, valóvilág stb), hogy mindenki felesleges sz@rokat vásároljon. Legyen fogyasztás, azaz működjön, pörögjön a gazdaság. Ez leginkább igaz a felesleges elektronikai kütyükre, vagy a méregdrága ruhákra, autókra. A média által ráadásul egy elvárás lett, (ez volt a cél) egymást viszik bele az emberek a hülyeségbe. Például a hitelből vett autó, hitelből saját lakás, iPad, okostelefon, a bicikli gáz, a buszozás gáz. Azaz ha nincs kocsija egy fiatal férfinek le fogják sz@rni a csajok. Legalábbis nagy részük.

De nyugi előbb vagy utóbb be fog dőlni ez a rendszer, mert enni se lesz mit. :(

2012. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!