Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 46 ezer Ft-tal,19 évesen...

46 ezer Ft-tal,19 évesen milyen vállalkozást indíthatok be?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 13:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
32%
Hát bankba se fektetheti be, a minimális legköthető összeg pl. a fiataloknak szóló Cibezz számlán is 100 ezer Ft!
2012. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországon szeretnél kukoricát árulni vagy egyebeket LEGÁLISAN a Balatonon például, az kizárt! De ha Angliába a tengerparton akkor ennyiből megoldható legálisan is, hisz nincs a vállalkozásnak fenntartási költsége, csak a minimális 2,5font hetente, a többi a bevételből adózod ami nem sok! De ott inkább pizzát, sültkrumpli a kelendő! Ahhoz meg, hogy vegyél ilyen 10éves mozgó konyhát az kb 2-3000font!
2012. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ne higyjel a sok szkeptikusnak, a fiataloke a vilag!!!

:{D

Szerintem ennyi penzbol boven megoldhatod, hogy vasarolsz nagyon olcso cuccokat regi piacokrol, oregektol, raszoruloktol amirol azt gondolod, hogy ertekes lehet masnak.

Majd a Vaterara felrakod es tobb ezres teteleid leszenk, mert ott altalaban jo aron lehet hasznalt dolgokat ertekesiteni!!

Sok sikert kivanok en is!

2012. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 balkalolka ***** válasza:
32%
kb. 40ezerből vehetsz egy stukkert, hatezerért lőszert bele, és remekül megalapozhatod a jövődet pl. bankrablóként - ha nem jön össze és elkapnak akkor pár éven keresztül részletesen megtervezgetheted a következő vállalkozást hozzáértők szakmai társaságában, miközben kosztra-kvártélyra sem kell költened egy fillért sem.
2012. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
82%
Én kivételesen egy komoly választ adok. Azon a területen, amihez értesz, hozz létre egy információs terméket (lehet ebook, videó, audió, ami tetszik), ami a kezdőknek magyarázza el a terület csínját bínját (lehet sport, munka, gondolkodásmód, akármi). Ezután hozz létre egy weboldalt, amin eladod ezt az információs terméket. Ajánlom, hogy keress rá az internet marketing kurzusokra,tanuld meg az alapokat és vágj bele! Már nagyon sok ember van aki csak ebből él és szórakoztató munka. És kijön még kevesebből is, mint amennyid van :) Sok sikert a Jó Isten áldásával!
2012. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
barátnőm aloes/foreveres termékekkel foglalkozik ill annak népszerűsítésével, elég jól jött ki belőle. Úgy néz ki a dolog h pénzt gyakorlatilag saját felhasználású termékekre rakod be azt kell kipróbálnod és a valós meló a kapcsolatépítés, gyakorlatilag a céghez vitt emberek után kapod a pénzt .. na a lány aki ezt csinálja szépen meg él belőle suli mellett :)) javaslom! ;)
2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
veszel pár árút a kínaiban, egy puskát /piaci vasállvány/, és autóval elmész árulni. Ha nem akarsz vállakozóit kiváltani, társulj be valakihez, akinek van.
2012. júl. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a foreveres f.szságot... Meg ezeket a nagyzó szavakat... Foreverbe nem érdemes kezdeni... Előttem is mondták már azt hiszem, gyűjts még mellé 200at és menj el más országba, gyűjts pénzt és csinálj tényleges vállalkozást amit akár a neten is tudsz csinálni és nem az ismerőseidet húzod le a forever-el, jók a termékei, de drága a Magyar piachoz és sokan is csinálják már, azaz szenvednek vele, valakinek bejött, de az 10éve kezdte.. Én megundorodtam az egész cégtől amikor csak a pénzről beszélnek, a termékről már alig..
2012. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Természetesen ne itthon csinálj, mert itthon labdába se tudsz rugni, csak ha van egy "ütős" ötleted..
2012. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 szerintem8 válasza:
rendelj cannabis magokat vegyél hozzá meg mindent ami kell neveld fel őket gondozd aztán add el biztos többet keresnél annál mint amid van csak hát ugye időőőőőőőő
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!