Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ebay eladás: Hogyan lehet...

Ebay eladás: Hogyan lehet limitet módosítani?

Figyelt kérdés

Új eladó vagyok, de ezt írja ki a rendszer: Request higher selling limits. Beírok mindent, de nem enged tovább. Sőt még a tel szám sem stimmel pedig jó számot írtam be.

Az aukciót most beállítottam 10 termékre, így engedte, de több száz termékem lenne még eladó.

A kö..ög vaterát meguntam, mert alaptalanul tiltott ki többször, sőt több száz ezertől estem el...



2012. júl. 8. 12:24
 1/2 Kemikália ***** válasza:

Szia! Itt találsz bővebb leírást, angolul: [link]

Röviden, legalább 90 napja regisztrált tagnak kell lenned, nem lehet tisztázatlan vevői panaszod, illetve legalább 4,8-as átlagos értékelést kell elérned. Aztán dönthetnek úgy, hogy elfogadják a kérelmed. Ha nagyüzemi eladó vagy, érdemes lehet saját boltot nyitni, és a licitálós oldalakra csak pár, "csalogató" terméket feltenni.

2012. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben üzlet vagy, el kell küldeni nekik az üzleti papírokat személyi igazolványt be scanelve (az ebayen feltüntetett email címre), nem árt egy terméket lefényképezni magaddal, úgy hogy fogod a kezedben és az arcod is benne legyen, továbbá be kell állítani personalról businessre az accountodat, minden végig kell csinálni, számla ellenőrzés a paypalen és bankkártya ellenőrzés a paypalen, kapsz egy kódot ami a számla kivonatban szerepel (kártyás tranzakció, ezután persze jóváírják a 400Ft-ot, ez a kártya ellenőrzés, majd a számla ellenőrzést is végig kell csinálnod, itt jóváírnak 2x pár centet a számládon és ezt kell beírni, hogy mennyi volt ez a két összeg!


Ha ezekkel mindennel megvagy, akkor átállítják a limitedet 100ra, de ez csak akkor ha üzlet vagy, ha nem akkor marad a 10!!

, majd a 90nap után korlátlan lehetsz! Amennyiben közben van eladásod és érkezik értékelés:

Az első 5 pozitívnál semmi nem történik, de ezt követően minden egyes értékelés után vissza állítódik a limited 100ra vagy 10re az adott havi ciklusban!


Továbbá, ha Hungary-t állítasz be item locationnak, akkro azt tudnod kell, hogy sok konkurensű termék esetében mindig az adott országét rakja előre, tehát a más országokét utoljára, ez rontja az eladásodat! Top rated esetén persze ez változik, de nem sokkal! Tehát örökös hátrányba leszel, kivéve ha például UK-ban listázól és Londont is állítasz be, de akkor ha észre veszik figyelmeztetnek és eltávolítanak minden aukciódat, persze az ebay korrekt és vissza is adja a pénzt amennyibe került a listázás, könnyen kiszúrják, mert újként a robot figyelni fog honnan jelentkezel be és miket állítasz be! 100értékelés után a robot figyelme már nem lesz annyira rád koncentrálva!

2012. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!