Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudom megjelölni a...

Hogy tudom megjelölni a vállalkozásomat a google maps-en?

Figyelt kérdés
elvileg már megcsináltam bejelöltem, küldtek vmi érvényesítő levelet postán egy kóddal azt beírtam a helyére, de mégsem látom ... :/
2012. jún. 13. 10:04
 1/1 anonim válasza:

A Google cégem regisztráció az első lépés. Ez ingyenes, de ahogy Nálad is, másoknál is gondot okozhat, hogy meg is jelenjen az érdeklődők számára.


Az eszköz, amit keresel, a Lokális Online marketing, ez a terület foglalkozik a helyi cégek optimalizálásával.


Ahhoz, hogy megjelenjél:

1. Rendesen tölts ki minden adatot, tegyél hozzá képeket is.

2. Az értékelések nagyon számítanak. Azért nem jelensz meg, mert nincs értékelés. Legalább 5, de inkább 10 db kell, hogy meg is mutasson a térkép a nagyközönségnek, különbencsak a nevedre keresve találnak meg.


Persze még ezer módszer van és sokminden befolyásolja, hanyadiknak jössz ki mondjuk gumiszervíz kifejezésre.

2018. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!