Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen online fizetési módok...

Archa kérdése:

Milyen online fizetési módok vannak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol tudok bankkártyával fizetni pl. olyanok mid GoPay, PayPal vagy PayU vannak valami hasonló céget ami ilyen szolgáltatást nyújtanak?

2012. jún. 1. 12:01
 1/3 Bence87 ***** válasza:
OTP-nek van online bankkártya elfogadó platformja. Minden magyar bankkártyát elfogadnak, be is tudod integrálni a honlapodba. Azért is jó mert OTP-ben talán jobban megbíznak.
2012. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen... nem tudod hogy ennek a szolgáltatásnak mi a neve, vagy hogy lehet igénybe venni?
2012. jún. 2. 21:50
 3/3 anonim válasza:
Az OTP-n kívül több más bank is van, akik foglalkoznak online fizetéssel, de sokan panaszkodnak hogy rugalmatlanok, meg macerás a bekötés, nem mindenki szereti őket. Vannak már hálistennek itthon is nem banki szolgáltatók, pl a PayPal is elérhető, de az meg kicsit drága állítólag. Találtam egy ilyet is: [link] . Ez egész jónak tűnik, sok a szolgáltatás, meg róluk még nem hallottam rosszat, bár az áraikat nem tudom, de meg kell kérdezni őket, biztos megmondják hogy mennyi a mennyi. :)
2012. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!