Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tele vagyok pénzzel, de nincs...

Tele vagyok pénzzel, de nincs kapcsolatom és tudásom se. Ki segít?

Figyelt kérdés
Virítom a lóvét bármikor! 20 milla vagy több. Egy 3,5tonnás kisteherautós vállalkozást indítanék, saját új kocsival, pénzem és vezetni tudásom és megbízhatóságom van. Hiányzik a munkaszerzés képessége.

2012. máj. 31. 06:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vállalkozz csak azért mert tele vagy pénzzel, könnyen el lehet bukni.
2012. máj. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Senki. ha van pénzed miért akarsz dolgozni?!
2012. máj. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert meg akar valamiből élni. 20 millió Ft 6-7 év alatt elmegy egy átlagos életszínvonal mellett.
2012. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ha pénzed van, nem vállalkozónak, hanem befektetőnek vagy jó. Vállalkozáshoz pont arra van szükség, ami neked nincs.


Én a helyedben vennék (fokozatosan) több használt autót, alkalmaznék sofőrt, és fizetnék tüzépeken alkalmazottaknak feketén jutalékot, ha hozzám irányítják az ügyfeleket.


A baj az, hogy a piac bőven telített, a fő piacod, az építőipar meg a béka segge alatt. Tehát mégsem..


Én a saját területemen kívül nem tudok nyugodt szívvel területet ajánlani, ahol biztos a piac. Úgyhogy emberek, becsüljétek azt a kevés talpon maradt vállalkozót, aki még mindig munkát tud adni pár embernek!

2012. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nekem nem 20 millióm van, annál több, de csak 20 millióból szeretnék vállalkozni. Nem is akarok több autót, csak egy 3,5t sprintert, vagy ez 7,5 ivekot nemzetköziben, de jó itthon is.


1 és 2 és 3! azért szeretnék vállalkozni, mert unatkozok.


Akit érdekel, lenne egy ajánlatom. Bevásárolnám magam egy céghez, akinek szállítani kéne és van saját autója. Vegyen fel a saját autójára 1 hónapra ingyért. Ha megismerjük egymást megveszem a kocsiját és vállalkozásba viszem tovább a munkát és a kocsit. megismerjük egymást, kialakul a bizalom, számlázok és nem lesz akkora kockázat sem, mert nem az ő kocsija lesz.

2012. máj. 31. 14:25
 6/18 anonim ***** válasza:

Unatkozol? add nekem a pénzed és kezd el a nulláról. Garantálom én nem fogok unatkozni ennyi pénzel a bankszámlámon :D


Ad 2, menj el Föld körüli útra, ha nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal.

2012. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"menj el Föld körüli útra, ha nagyon nem tudsz mit kezdeni magaddal."


+1


Ez a legjobb befektetés.

2012. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha "hiányzik a munkaszerzés képessége", akkor hogyan tettél szert a pénzre? Örökölted?
2012. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

" azért szeretnék vállalkozni, mert unatkozok."


Akkor segíts másokon, csinálj egy nonprofit szervezetet. Mondjuk állatmenhely, drogprevenciós központ, ilyenek.

2012. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

6!

másfajta munkákkal és tevékenységgel, de annak vége.

2012. máj. 31. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!