Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hová kell postára adni egy BT...

C.A. kérdése:

Hová kell postára adni egy BT Egyszerűsített éves beszámolóját? Köszönöm a gyors választ!

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehova, azt benyújtani elektronikusan kell. Könyvelődnek tudnia illene. Ráadásul a beszámoló nem elég, beszámoló, + kieg melléklet + adozott eredményfelhasználás határozat közzéteendő, KÖTELEZŐEN elektronikusan. elektronius közzététel költségtérítés köteles, melyhez költségtérítési befizetés igazolást kell kérni, az alapján utalni, és végül visszajön egy dosszie fájl, amit szintén csatolni kell küldéskor. De az én ügyfeleimnek ezzel anyni dolga volt, hogy utalás értesítő alapján időben elutalják a közzétételi díjat. Ahogy látom neked könyvelőd sincs...
2012. máj. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Annak utána jártunk, hogy postán is be lehet küldeni, már ki is nyomtattuk a megfelelő nyomtatványt, mellékletek megvannak, a 3000 Ft-os igazolás szintén. A könyvelőm épp külföldön, nem tudom elérni. Úgy rémlik, hogy az Igazságügyi Minisztérium címére, de nem vagyok benne biztos, és nem tudom a pontos címet.
2012. máj. 29. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet postán beküldeni, csak a non profitokat vigyázz!!!

Ebben most sok a kavarodás, ha postázod, akkor az olyan mintha be se adtad volna....

2012. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!