Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Rendelkezesemre all X osszeg,...

Rendelkezesemre all X osszeg, ebbol valaszthatok h nagyjabol rendbeteszem a hazamat vagy nyitok egy zoldseges boltot. Ti hogy dontenetek a halyemben?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felmérted a környéket, és a zöldséges bolt tuti befutó, akkor én azt nyitnék inkább. Majd ha termel profitot, abból fel tudod újítani a házadat. De ahhoz még sok korán ébredős reggel, és rosszkedvűen is kedvesen, barátságosan kiszolgált dolgos nap kell.
2012. máj. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is egyet értek az előttem szólóval.

Sok sikert a jó döntéshozatalban és a további feladatokban!

2012. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkét döntés rossz, én egyiket se választanám.


Koncertjegyekkel nepperkednék, vagy euróval spekulálnék, állítólag ha a görögök végleg beszrnak, hatalmasat fog robbanni az euró.


Hamár mindenképpen nyitni akarsz valamit akkor gyros

6:00 tól 23:00 ig akár házhozszállítva is, semmi más.

2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!