Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen termékre lenne igény...

Milyen termékre lenne igény szerintetek? Vaterán való eladáson gondolkodok, amivel kiegészithetném a gyesem.

Figyelt kérdés
Barátnőm is ezzel foglalkozik,de amit ő árul ahhoz nem értek,s nem is rontanám az Ő üzletét. Mit javasoltok?
2012. ápr. 23. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Később ezt kialakítanám rendes boltra is.
2012. ápr. 23. 19:55
 2/6 anonim válasza:
A Vaterán azt veszik, ami kiemelkedően olcsó. Márkás ruha, márkás cipő, de legfeljebb ötöd áron, annál többért nem kel el manapság semmi.
2012. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2012-től változtak a jogszabályok és sokkal jobban ellenőrzik és büntetik a jogtalanul üzletszerűen kereskedőket(mint pl a vaterás eladók akik az eBay-en vásárolnak olcsó kínai xart) Nem biztos hogy ez jó ötlet.

A gyesen vagy akkor van kisbabád, akinek vannak ruhái amit egy hónap alatt kinő. Azokat eladhatod vaterán. De nem vásárolhatsz be ukrán adidasból és adhatod el 5000-ért darabját. Akik ezt csinálják előbb utóbb buknak.


Ami a vaterán megy az nem menne egy igazi boltban.

2012. ápr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már 2 éves a lányom. A ruháit meg nem szeretném eladni,mert 3-5 év mulva szeretnék neki tesót.
2012. ápr. 24. 10:12
 5/6 anonim válasza:
Én a saját "be nem vált" cuccaimat adom el: gyakorlatilag új cipő, amiről kiderült, hogy töri a lábamat, ezért 2x volt rajtam, olyan ruha, amit kaptam, de nem tetszik, viszont új és márkás, stb. Ez persze nem sok, de azért mindenkinek van pár ilyen cucca, ezeket eladhatnád. Ha elég keveset kérsz értük, meg is veszik.
2012. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer belevágtam, vettem 18.000 ft-ért használt, de nagyon jó minőségű márkás farmereket kilóra. Gondoltam rátéve egy kis hasznot darabáron eladom, és azért farmert, mert azt télen-nyáron veszik. Alig-alig tudtam megszabadulni tőle, sza..ért-h...gyért sem kellett senkinek, beleöltem a rengeteg időt a mérésbe, fényképezésbe, kérdésekre válaszolásba és a pénzem nem jött vissza, illetve a maradék nadrágot én elhordtam el.

Szóval nekem nem jött be. Azóta is az a tapasztalatom (most már csak a gyerkőcök kinőtt holmiját árulva), hogy egyre inkább csak pár forintért mennek el a dolgok. Nagyon sok a posta ktg. és ezt figyelembe véve nehezen megy most már minden.

2012. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!