Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan pénzkeresős oldal,...

Body1 kérdése:

Van olyan pénzkeresős oldal, amelyik megbizható?

Figyelt kérdés
1-et találtam,de nemtudom hogy rendes e a kifizetés.

2012. ápr. 13. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

neobux,20dollarsurf,bucks247 ezek nekem fizettek

De ezekből nem tudsz meggazdagodni és 4-8 hónap múlva gyűlik össze megfelelő pénz,amit ki lehet kérni.


Kedves kérdező.te melyik oldalt találtad?Leírnád?

2012. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is csak olyat tudok, amelyik 420-430 nap munka után hoz értelmesnek látszó havi jutalékokat (kb. 300 usa$ és olyan havi 8-12%-kal növekszik). A pénzeket megbízhatóan kifizetik, csak ez a hosszú várakozási idő egy kicsit lehangoló.


Tud valaki olyat, ahol 2-3 hónapon belül pénzhez lehet jutni? Akár privátban is szívesen veszem az infót.

2012. ápr. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van megbízható oldal, de normális havi megtérülésre akkor számítsatok, ha az elején nagyobb tőkével kezditek. Különben a folyamat hosszúra nyúlik. kb. 1000-2000euro szükséges.
2012. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Természetesen van!

Dolgozz!

ápr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!